BARCELONA

Wyobraź sobie, że odpoczywasz na skraju rezerwatu, gdzie budzi Cię śpiew ptaków, szum lasu i wspaniałe rześkie powietrze od samego rana...Szerokie piaszczyste plaże Bursztynowego Wybrzeża zachęcają do długich spacerów.

Barcelona położona jest w przepięknej, cichej i urokliwej miejscowości Mikoszewo, słynącej z pięknych, piaszczystych i szerokich plaż, czystych wód Morza Bałtyckiego oraz niepowtarzalnej przyrody.

Obiekt oddalony jest zaledwie kilkaset metrów od morza, położony w bezpośrednim sąsiedztwie gęstwiny lasu, na Żuławach Wiślanych, tuż przy Ujściu Wisły do Morza.

Doskonała lokalizacja sprawia, że takie miejsca jak Gdańsk i Trójmiasto, Malbork, Elbląg czy Krynica Morska stają się na wyciągnięcie ręki.

Jest to idealne miejsce na wypoczynek na łonie natury, dla osób ceniących sobie kameralną i domową atmosferę, ciszę, harmonię i spokój.

Malowniczy i niezwykle bajeczny teren oferuje wiele możliwości spędzenia wolnego czasu. Zachęca m.in. do pieszych wędrówek, turystyki konnej, rowerowej czy wodnej. Pobliskie lasy to raj dla ornitologów. Na plaży znaleźć można bursztyn, w lesie jagody, a jesienią grzyby.

Pięknie jest tu również zimą, gdy wszystko pokryte jest grubą warstwą białego puchu, a także wiosną kiedy przyroda budzi się do życia…

Dziewicze krajobrazy, niepowtarzalny klimat oraz wyjątkowa aura sprawią, że w Barcelonie zregenerujesz siły, uspokoisz myśli, odkryjesz przyjemność obcowania z nietuzinkową przyrodą a przede wszystkim oddasz się błogiemu relaksowi.

Tu odkryjesz przyjemność obcowania z przyrodą.

Majówka


Read more...


Wielkanoc


Read more...


Weekend czerwcowy


Read more...

Mikoszewo, ul. Bursztynowa 10, tel. +480503 86 82 46, +48055 247 88 89

Projekt rozwoju Barcelony współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżet państwa